Služby

Realizace staveb

Zaměřujeme se na výstavbu rodinných domů, bytových domů a občanských staveb, což je obor, ve kterém máme dlouholeté zkušenosti. Výstavbu provádíme „na klíč” nebo dle individuálních požadavků a přání investorů. Nabízíme vše od monolitických základových desek až po izolace staveb a montáž výplní otvorů. Pracujeme s certifikovanými stavebními systémy, dodržujeme technologické předpisy, zajišťuje předepsané zkoušky a revize, disponujeme potřebnými profesemi k provedení stavby.

Výstavba rodinných domů

Realizace staveb

Naše společnost zajišťuje výstavbu rodinných domů od projektu až po realizaci „na klíč”, tj. na základě individuálních potřeb a požadavků investorů. Kromě této činnosti nabízíme rekonstrukce domů nebo zateplení fasád. Stavba rodinných domů zahrnuje spolupráci pouze s kvalitními a ověřenými dodavateli, a to při realizaci celé stavby „na klíč” nebo jen její části. V rámci dodávky stavebních prací dodáváme výplně otvorů, přípojky, rozvody vody, odpady a elektroinstalace včetně montáže zdrojů tepla a celé otopné soustavy. Provádíme finální povrchové úpravy (omítky, malby a nátěry), součástí dodávky prací mohou být též terénní úpravy a výstavba oplocení.

Realizace staveb

Naše společnost zajišťuje výstavbu bytových domů. V této oblasti má praktické zkušenosti s realizací veřejných i soukromých zakázek. Všechny zakázky jsou prováděny „na klíč” od založení svislých a vodorovných nosných konstrukcí včetně monolitických železobetonových prvků, a je k nim poskytován veškerý servis v oblasti výstavby a stavební výroby. Dodáváme a montujeme výplně stavebních otvorů, zdravotně technických instalací a elektroinstalací. Provádíme finální dokončovací práce povrchů včetně terénních úprav v okolí objektu.

Výstavba bytových domů

Haly, montované a výrobní objekty

Realizace staveb

Naše společnost zajišťuje výstavbu logistických hal z ocelových či prefabrikovaných konstrukcí včetně opláštění, střešního pláště, administrativních vestavků, betonových, drátkobetonových a epoxidových podlah a dalších stavebních prací spojených s výstavbou těchto objektů.

Realizace staveb

Naše společnost zajišťuje napojení na inženýrské sítě (vodovodní kanalizace, dešťová a splašková kanalizace).

Inženýrské sítě

Veřejné stavby

Realizace staveb

Naše společnost zajišťuje i výstavbu budov sloužící k prospěchu společnosti, jako jsou vzdělávací zařízení, správní a administrativní objekty, domy s pečovatelskou službou nebo obchodní a nákupní centra. Tyto stavby nejsou určeny k trvalému bydlení jako bytové nebo rodinné domy, jelikož mají společenské funkce. stavby pro výchovu a vzdělání - školy, školky, jídelny stavby pro obchod a služby - obchodní centra, salony, prodejny zdravotnické stavby - lékárny, ordinace, zdravotní střediska, poliknika administrativní stavby - pro státní správu, výrobní a nevýrobní společnosti stavby s kulturním využitím - společenská centra, kulturní domy stavby cestovního ruchu a veřejného stravování - penziony, hotely, ubytovny, restaurace budovy pro dopravu a spoje - parkoviště, garáže ostatní - hasičské zbrojnice

Realizace staveb

Naše společnost zajišťuje komplexní opravu všech důležitých funkčních částí budovy, které vlivem času a opotřebení již nevyhovují současným požadavkům na bydlení. Přinášíme trvalé zlepšení jak technických, tak i užitných vlastností, takže se budovy proměňují v pohledné objekty. Provádíme zateplení obvodových stěn, zateplení střechy, výměnu podlah, výměnu oken a dveří a to u panelových domů, bytových domů i rodinných domů

Nástavby a revitalizace

Hrubé stavby

Realizace staveb

Pokud si rodinný dům budete chtít dodělat podle svých představ, postavíme Vám pouze hrubou stavbu. Během osobní schůzky si domluvíme, co vše chcete, aby bylo předmětem hrubé stavby.

Realizace staveb

Naše společnost zajišťuje kompletní realizaci monolitických konstrukcí. K samotné realizaci monolitických konstrukcí využíváme systémové bednění Doka. Realizujeme základové desky nebo monolitické konstrukce stěn, schodišť a stropů.

Monolitické stavby

Profesionální tým, zkušenosti, vstřícnost

Jsme oknostudio

Více o nás

Na trhu od roku

2007

Profíků
v týmu

34

Průměr
reklamací

0.2 %

Úspěšné
realizace

31439

Držíme slovo a jsme féroví

100 %